Корпоративна участь у бігових заходах надає для компанії багато чудових можливостей. Адже пробігаючи командою обрану дистанцію співробітники компанії:

  • відчувають згуртованість в процесі досягнення спільної мети,
  • зміцнюють командний дух,
  • разом фокусуються і досягають бажаного результату,
  • отримують відмінний емоційний заряд від активної командної роботи.

Тому для корпоративних команд на наших напівмарафонах в Сумах, Полтаві, Чернігові та Черкасах ми пропонуємо такі варіанти:

  1. Участь в біговій естафеті на дистанцію напівмарафону: 5 км + 5 км + 5 км + 6,0975 км=21,0975 км,
  2. Подолання командою будь-якої дистанції з представлених на наших заходах: 3 км, 10 км і 21,0975 км.

Участь персоналу в біговому заході – це відмінна можливість проявити прихильність компанії таким важливим цінностям, як турбота про співробітників, командна робота, здоров’я та позитивні емоції.

Під час бігу співробітники можуть ефективно використовувати корпоративні футболки та іншу атрибутику. Це стає потім якісною рекламою компанії в ЗМІ і соціальних мережах.

Відео та фото з наших бігових заходів завжди насичені масою позитивних емоцій. Їх показують друзям, рідним, знайомим і незнайомим 🙂 Учасники пишаються своїми результатами. І бренд кожної компанії, співробітники якої беруть участь, стає частиною цього позитивного потоку енергії. Тому витрати на участь персоналу окуповуються сторицею позитивною та якісною рекламою для компанії. До того ж при участі співробітників кількістю більше 10 чоловік ми надаємо знижку на реєстрацію до 50%!

Тому реєструйтеся, приймайте корпоративну участь в забігах і насолоджуйтеся ефективними результатом вашої командної роботи!

Реєстрація учасників на сайті: www.newrun.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *