Я дуже рідко ходжу до лікарні. Переважно для того, щоб зрозуміти, чому я здоровий?.. Лікарі дивуються з цього 🙂

Перше питання, яке вони мені задають:

– Хто тебе направив?

– Я сам, – кажу.

– Що турбує?

– Нічого, – відповідаю.

– Чому прийшов?

– Щоб зрозуміти, чому мене нічого не турбує, – і тут у них настає ступор…

Зазвичай я здаю біохімію крові. Десь раз у рік. Для себе. Цей аналіз показує розширений склад крові. І по ньому видно загальний стан організму. Адже тоді, коли щось уже болить, то вже пізно. По біохімії крові можна бачити, що ще не болить, але може “заболіти”. Разом з тим я можу зробити обстеження серця та суставів. Знову ж таки для себе. Подивитися, в якому там воно все стані 🙂 Дякуючи Богу – все добре 🙂

Бути в такому стані мені добре допомагає біг. І дуже рідкісні відвідини різних лікарів 🙂

У своєму житті я керуюся принципом невтручання у свій організм. Я впевнений, що він розумніший за всіх лікарів разом узятих. Медичне втручання я дозволяю робити тільки тоді, коли вже всі можливості вичерпані. І тут мені складно навести приклад, бо я не пам’ятаю такого…

Тому я здоровий. Природа є найкращим лікарем. Моє тіло створене Природою. Воно відшліфоване Нею сотнями тисяч років. Її закони ідеальні. І штучне втручання в них часто більше шкодить, ніж допомагає.

Кажуть, що шкода від куріння є ледь-ледь більшою від шкоди, яку приносять “винаходи” медицини та фармацевтики після Другої світової війни… Такі “винаходи” направлені на обхід законів Природи. Їхню шкоду дуже легко помітити в простому збільшенні захворюваності людей, масовим зниженням імунітету дітей та дорослих. Для того, щоб це все бачити, треба просто уважно подивитися навколо…

Тому для того, щоб бути здоровішим, варто просто відмовитися від куріння та від “останніх найкращих” ліків – кляті марктетологи… А ще з розумінням ставитися до порад сьогоднішніх лікарів. Про них я пишу більше в цьому пості.

Чому хвороб більшає? Чому імунітет слабшає? Чому різних “лікарських” препаратів значно більшає?

Є дуже просте пояснення. Ось воно.

Люди, тварини, рослини, бактерії – це живі організми. В усіх живих організмів є чудова властивість, якої нема у неживих – відновлення. Наприклад, коли людина пошкодилася, її рана заживає і створює міцніший рубець на тому місці, який оберігає тіло від повторного ушкодження. Коли людина піддається частому впливу холоду – вона закаляється, і наступні впливи їй не шкодять. Коли людина часто переживає складнощі, її психіка стає стійкою та твердою.

Тобто, коли живий організм піддається впливу стрес-факторів, то він у середині себе атиквізує та розвиває системи протидії для захисту себе від таких стрес-факторів. Імунітет. Організм сам виробляє собі системи захисту. Саме тому говорять, що температуру тіла до 39 градусів не варто знижувати.. Це, напевно, одна з небагатьох порад сьогоднішніх медиків, яка ще залишилася корисною для людей..

Коли людина бореться зі стрес-факторами за допомогою зовнішнього втручання (наприклад, прийомом ліків), то вона забирає у свого тіла та мозку їх функцію “створити та розвинути систему протидії (імунітет)”. Вжили ліки – забрали у свого тіла та мозку їх роботу. Тіло та мозок думають: “Ага, така система протидії не потрібна. Значить треба її ліквідувати”, – і ліквідовують частину вашого імунітету. Або: “Ага, проти цього не треба створювати ніякої системи протидії, бо той порошок, який прийшов, зробить усе сам”, – і не створюють ніякого імунного механізму проти подразнювача.

З іншого боку бактерії. Вони теж живі. І коли ви вживаєте антибіотик для боротьби з ними, ви робите їм користь! Бо ваш антибіотик є подразнювачем для них. А вони, бактерії, – теж живі. У них теж є імунітет. І їх імунітет від вашого антибіотику стає лише міцнішим. Тобто від антибіотиків бактерії міцнішають!

В результаті маємо таку картину – ваш імунітет від вживання ліків та антибіотиків зменшується, а імунітет бактерій міцнішає! Себе ви знищуєте, а бактерії – закаляєте. Ми стаємо слабші, а ворог сильнішим! Все просто – він починає перемагати.

До чого це призводить? До того, що ми маємо навколо…

Тому дозвольте своєму організму справлятися з легкими недугами самому! Оберігайте його від пливу різних препаратів! Він мудріший за всіх нас з вами разом узятих з усіма лікарями нашого світу. Закаляйте його! Піддавайте його легким стресам! Виховуйте в ньому імунітет! Бігайте 🙂 І будьте здорові на радість собі та близьким людям!

Здоров’я вам! Справжнього! 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *