Наш організм досконалий.

Мічіо Каку в своїй книзі “Фізика майбутнього” говорить, що прототип мозку мушки дрозофіли займає декілька гектарів! На них розміщені сервери та процесори, які імітують діяльність мозку цієї комашки. Результату досягнуто на 100%.

Людський мозок у мільйони разів складніший…

Знаєте, коли я чую вислови про “змінити світ”, я цікавлюся – для чого? Наш світ – досконалий 🙂 Він прожив щонайменше 12 млрд років. Невже хтось вважає, що це далеко від досконалості?

Упевнений, що для того, щоб “змінити світ”, йому варто повернути природність. А вона вже зробить свою справу. Досконало!

У продовження теми “Де взяти енергію для всього того, що хочеться зробити?” пишу тут про друге джерело енергії, яке використовую сам.

Ми створені для руху. Подивіться в дзеркало, і ви побачите докази цього 🙂 Тому ми маємо рухатися!

Згадайте відчуття, коли ви їдете у новому комфортному авто. В ньому все працює. Гармонічно та злагоджено. Кожен елемент якісно виконує свою функцію. Бензин, датчики, компьютер, фільтр, вприск, двигун, реакція, рух поршня, передача руху по системі аж до самих коліс.. відео запис.. кондиціонер, мелодія.. “за триста метрів поверніть наліво”.. 🙂 Ви відчуваєте спокій. Ви розслаблені. Ваші руки та ноги самі керують автівкою, а ви отримуєте шалене задоволення.

Так і в нашому організмі.

Наше паливо – це вуглеводи, жири та білки.

Наші домішки в паливі – це вітаміни та мікроелементи.

Наші датчики – нервові закінчення.

Компьютер – мозок.

Фільтри – лімфа.

Двигун – серце, внутрішні органи, м’язи та кістки.

Передача руху – скелетно-м’язова система.

Відео запис – наша пам’ять.

Кондиціонер – потовиділення.

Мелодія – мелодія нашого тіла. Вона чудова, коли до неї прислухаєшся!

У когось із людей тіло нагадує Porshe, у когось – Hummer, у когось це – Лада, а в когось – Ferrari. Який автомобіль нагадує Ваше тіло? Чому саме такий?..

Це порівняння корисне. Тому прагніть, щоб усе Ваше тіло разом із системами обслуговування було схожим на Ваш улюблений автомобіль!

Природа додала нам набагато більше досконалості! Адже ми можемо адаптовуватися та відновлюватися! Самостійно. Автомобілі цього не можуть. Уявіть собі, що колись з’явиться автомобіль, який буде сам себе відновлювати після пошкодження 🙂 СТО стануть банкротами 🙂 Чи, наприклад, автомобіль, який адаптується до довгих пробігів, і буде ще досконалішим після цього.. Його двигун буде потужнішим, витрати палива менші, а фільтри міняти не треба, бо вони самоочищуються.. 🙂

А ми, люди, це можемо робити! Наш організм адаптовується. Удосконалюється. Та відновлюється. Коли ми рухаємося, наші системи працюють набагато злагодженіше. Імунітет стає кращий. Фільтрація працює якісніше. Паливо стає турбо. Двигун стає потужнішим. Система передач ефективнішою.

Тому я бігаю 🙂

Перевірив усі ці ефекти на собі. Вони працюють саме так. І чим більше я біжу – тим більше енергії маю. Парадоксально. І це факт. Тому я бігаю марафони. Для того, щоб краще зрозуміти, чому саме марафони – ось Вам 50+1 причина пробігти марафон.

А тут ще один важливий для мене мотив робити це – спасіння життя інших людей.

При цьому організм стає адаптований до значних навантажень. Фізичних, психологічних та моральних. І тоді життєві складнощі стають дріб’язком. А запаси енергії зашкалюють.

І навпаки. Коли я не бігаю, то відчуваю, як моя енергія кудись дівається. Її стає набагато менше. Стаю в’ялим та хворобливим. Як тюлень 🙂 Мій Porshe перетворюється на якусь дешеву 20-річну автівку-китайця 🙂 Жах..

Тому – рухайтеся! Бігайте, плавайте, крутіть педалі, йдіть до спортзалу.. Рухайтеся!

Біжіть – це найпростіший та завжди доступний спосіб. Він супер ефективний! Бігові кросівки завжди зі мною, коли я кудись їду 🙂

Взувайте кросівки і біжіть! Марафони! 🙂

І тоді енергії Вам точно вистачить! Вона хлестатиме з Вас 🙂 Та ще й для інших людей буде!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *