Чому батьки часто не розуміють своїх дітей, а діти батьків? Знайомо?

Чому різні покоління людей живуть різними цінностями?

Чому в одному суспільстві одні живуть одним, а інші – іншим?

Як з цим бути?

Вивчаючи в педагогічному університеті теоретичну фізику, я зацікавився нею. Бо вона пояснювала значну частину процесів нашого світу загальними законами. Це така собі суміш фізики, філософії та релігії.

Уже зараз відомо, що процеси нашого світу відбуваються за одними й тими ж закономірностями. У космосі. На Землі. У сім’ї. У вихованні дітей. На більярдному столі. У політиці. У спорті. На подвір’ї. В інтернеті. На кухні. У відносинах між людьми. Будь-які процеси нашого світу. Закони одні для всього.

Цікаво, які вони?

Один з них говорить про те, що будь-яка система без зовнішніх впливів хоче довго жити.

Звичайно, зовнішніх впливів у нашом світі позбутися ще не вдалося нікому. Даний Закон визначає лише ймовірність такого перебігу подій, яка залежить якраз від зовнішніх впливів. Проте розуміння цього вже значно може допомогти усім нам!

Наприклад, коли людину розмістити у лісі, то усі її прагнення та дії будуть направлені на “довше жити”. І Закон Дарвіна про “виживає сильніший” є наслідком більш загального Закону – “система прагне довше жити”.

Так і у вихованні дітей. Наші батьки жили в одній системі. Вона теж прагне довше жити. Тому вони виховували нас для тієї системи, де жили вони, щоб вона жила довше.

Так же й батьки наших батьків. Вони їх виховували для своєї системи життя, щоб вона жила довше. Закон один для всіх систем.

Тому той факт, що навчання та виховання певного покоління його попередниками не є ефективним для цього покоління – це “нормально”. Бо наші батьки виховували нас так, щоб ми продовжили їх систему. І це є наслідком загального Закону “система прагне довше жити”.

Але є інші системи. В масштабах світу цей же Закон призводить до інших процесів. Зміна цінностей поколінь – це теж наслідок цього ж самого Закону! І тому цінності дітей відрізняються від цінностей батьків, і від тих цінностей, які батьки несли своїм дітям.

Дивно?

Як це працює?

Як це використовувати у своєму житті? У спілкуванні між людьми ? В управлінні бізнесом?

Розібратися в цьому варто! Це дуже цікаво. Та корисно.

Розуміння цих законів та процесів дозволяє врахувати їх у своєму житті та керуватися ними. Це значно підвищує ефективність спілкування, бізнес-процесів, процесів управління. Бо тоді вони відбуваються в резонансі із загальними законами нашого світу.

Все це можна відчути на нашому тренінгу “Комунікація та управління на основі цінностей”.

Тому реєструйтеся на тренінг. Буде круто! На тренінгу ваше життя стане вам зрозумілим! 🙂 Перевірено.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *